Tenhle článek obsahuje nejvíce slov " nevím "

9. února 2013 v 23:09 | Tereza. |  Mozek schizofrenika.
Já nevím, já nevím, já nevím.. Stále je to v posledních dnech odpovědět absolutně na všechno. Já nevím, jestli za ním půjdu. Já nevím, jestli umí líbat. Já nevím, jestli ho mám ráda. Já nevím, jestli ho chci. Já nevím, jak on to vidí mezi náma. Já nevím, nevím, nevím.. Já nevím proč nevím. NEVÍM ABSOLUTNĚ NIC.

Nevím, co se to teď děje. Nevím, proč to vůbec dělám a jestli mě to baví.
Jo, baví mě to, nejspíš jo..Bohužel mě nebaví on, jako člověk, ale baví mě si s ním hrát, je to tak jednoduché, božské a .. fajn. Jak je nervozni, možná i trochu roztomilej a neví .. Hehe.Neví. Furt to slovo, pod kterým se skrývá tolik.

Neměla bych to řešit, nechat to plavat a čekat, že se to nějak vyřeší samo. Ale když se bojíte čtvrtka jako čert kříže, tak je to docela..divný. Já se tak ani nebojím jenom čtvrtka, já se celkově bojím i reakce ostatních. Cítím, že to není kluk pro mě, ale když přijedete z Hradce a chcete se odreagovat, tak jdete za ním a on se o všechno postará..A nebo vy, protože si začnete hrát na dominu. Nemůžu za to, že dokážu chlapské pohlaví tak lehce svádět. Nejspíš toho využívám, ale mě to baví. Jo, tohle mě opravdu baví. I když potom mám blbou náladu, protože..já opět nevím proč. Protože se stydím? Protože mi ho je líto? Protože mě sere, že nevím. Nemám ráda, když nemůžu říct, proč ěco tak je a nebo jak to chci. Chi ve svých myšlenkácha životě pořádek. V tomhle jo. Nebo kdyby to aspoň nebyl kluk, co je náš kamarád, co ho všichni znají. Až s přestanem bavit, tak co? Budem se bavit a dělat že se nic nestalo a nebo se potkáme na náměstí a budem dělat že se nic nestalo. A to, že se nepřestanem bavit je dost esmyslná myšlenka. Už bych si s ním o tom měla promluvit a všechno ujasnit. Sobě i jemu. Zbytečně mu způsobím bolest a pak se nebudu moct na nic soustředit. Kdyby to byl někdo cizí, tak to neřeším..ale u něj - řešit to musím. A ano, záleží mi na něj, ale né tolik, abych mohla říct, že jsem zamilovaná a že s ním chci být. Jsem kolikrát z něj tak moc unavená, že už nemám sílu vůbec na nic. Ani na něj myslet, mluvti o něm, přemýšlet o tom všem.


Hraju si s lidma a čekám, kdy přijde někdo, komu budu říkat..mm, zázrak? Něco, co mě donutí jít do kolen a nebude to celé jenom z mé strany. Jako vždy.

Chci utéct pryč.
Chci utéct od všeho, od všech..aspoň na chvíli.

Byla jsem s Georgem celý den. " Kdybych byl heterák, tak jsme dávno spolu." To je sice milý, ale když on mi šahá na kozy, tak je to jako, když mi šahá na rameno. A líbat umí.
Opil mě.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama