Hezká prdel není vše.

16. února 2013 v 20:34 | Tereza. |  Týden v jedné stránce.
Pondělí : Dvakrát velká piza za 400,- ve čtyřech lidech. Takhle to zní jednoduše, ale my byly rády, že jsme se dovalily na schůzy. Ačkoliv se mi zdálo, že v neděli ten týden začíná hrozně, protože jsme se doma všichni tak akorát zhádali. Plno řevu, nadávky, vztek a slzy. V Hradci mrzlo neskutečným způsobem, že jsem měla pocit, jako kdyby i ta nudle z nosu umrzla ve velký rampouch. Ale ne, pondělí začalo něco neskutečně skvělého, co jsem si užívala. Projíždíme Hradec v malém autě, za zvuku silných repráků a společného cigára. Byly jsme s holkama naplněny pocitem štěstí a euforie, která nekončila. Dokázala jsem udělat zážitek i ze sbírání odpadků pod intrem..

Uterý : Další den, kdy jsem si připadala, že mi je fajn.

Středa : Dobře, tak tady šlo všechno do sraček. Pocit žárlivosti, unavenost a bezcenost. Začíná to už být celkem rituál, že ve středu mě chytá taková nálada. Ale co, jsem jak na houpačce, takže k večeru se vše vylepšilo. Fotila jsem luminografii. Kreslení světlem ve tmě a zachycení na BULB ( dlouhý čas ). Baví mě to. Pustíte si staré reagee a všechno jde samo.

Čtvrtek : Ano paní učitelko, jsme strašná třída, ale proč sakra trestá ty, co vstanou ráno na tu zasranou nultou hodinu a nic vám neudělali? To, že nebudete oznamovat písemky fakt nic neurovná. Budeme se ještě víc bouřit. A nebo vás mít v pejči.
Celková pravidla školy, respektování názorů a svoboda je na bodu mrazu. Fuck.

Pátek : Mmm.. musela jsem si některé věci v životě urovnat, abych pak mohla pokračovat dál. A nic mě nedrželo zpátky a nemusela jsem mít.. divnej pocit. Nevím, jestli to byl zrovna skvělej moment potom, co se necháte vyválet ve sněhu a strkat si jazyk na mandle na objasnění vztahu mezi námi. Ale mám to za sebou a cítím se o dost líp. Možná jsem fakt svině, líbí se mi ten pocit, že mě má kdo doprovidt od Georga opilou domů, že se o mě někdo stará..A já se mu odvděčím tím, že ho obejmu. " Jak to mezi náma vidíš? " " Nevím.. " " Já jen, že na oficiální vztah nemám čas.. " A ani chuť. " Tak jak je to mezi náma? " Šlapeme dál v ruku v ruce zasněženou cestou. Na zádech mě studí sníh a z rukou mi padají prstýnky. " Kamarádi s výhodama.. " Tak díky, že jsi mě doprovodil domů, měj se.

Koukala jsem na Máj. Viděla jsem ho jako menší, ale až teď jsem si všimla, uvědomila a zamyslela nad tím vším. Padla na mě nálada, že i já chci a čekám na někoho takového, jako je Vilém. Chci hajzla se srdcem, které bude na tom místě, kde má být. Chci běžet do kostele a tam dát slib Bohu v kterého nevěřím. Nevěřím ve věčnost, ale ten pocit, že něco uděláte z ničeho nic, ten pocit, že jste šťastní. Nejste otrávení z toho, že na něj musíte půl hodiny čekat před barákem, protože se na něj opravdu těšíte..

Budu dál čekat na něco skvělého a zaplňovat čas hrou s lidma.

 


Komentáře

1 EARL EARL | Web | 18. února 2013 v 14:44 | Reagovat

bohužel je to tak.

2 EARL EARL | Web | 20. února 2013 v 11:53 | Reagovat

Ano,přesně tak. Nikdy nevíš kdo tě zradí příště,ale od toho kamaráda to byla šílená rána :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama