Strašně upoutávající nadpis

25. ledna 2013 v 11:31 | Tereza. |  Příběhy z internátního světa.
Jsem unavená.
Bez energie.
Chodící loutka, co má žaludek na vodě a v hlavě duto. Podlité oči a pochuť v puse. Jím jenom z povinnosti, necítím žádnou chuť jídla. Včera jsem se ale nemohla hnout vůbec, jenom jsem ležela a z očí mi tekly slzy a já to nemohla ovlivnit. Čisté povlečení se zamazalo od rozteklé řasenky a tužky na oči. Neměla jsem sílu si ani udělat čaj, natož se odmalovat..Ležet, ležet, ležet..a čekat.
K večeru se mi udělalo o dost líp a už mě opravdu nudilo ležet, tak jsem se sebrala a šla za holkama do pokoje.. od nich mě asi třikrát vyhodila vychna, která ze mě už kvetla. " Terezo, jsi nemocná, okamžite vypadni do pokoje a spát! Nebo zavolám otci a ten ti dá na zadek. " Háá háá háá. Ale mě to nebaví. Nebaví mě být nemocná, klepat se zimou a potom se nehorázným způsobem potit. Budit se ze spaní, díky strašnému kašli. Mluvila jsem ze spaní. Prosila jsem kohokoliv, ať mi je dobře. Ať ta bolest odejde a já jsem zdravá. Posraný dvě noci. Je to jak na horský dráze, pomalu se to všechno lepší a pak mi je zase strašně blbě.

Večer nám ke všemu v koupeně prasklo potrubí za světlem. Takže tři prdele vody a já s horečkou lítala po intru a scháněla někoho, ať s tím NĚCO dělá.
V noci tam furt chodily ženský a hlídaly to.. vylejvaly kýbl a přitom mě budily.

Nenaspala jsem nic..


A i přesto všechno bych si dala nějaké víno.. nebo vodku.
 


Komentáře

1 Sisibela Sisibela | 7. února 2013 v 18:52 | Reagovat

máš zajímavej blog ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama