Lehká vzpomínka do roku 2012

31. prosince 2012 v 12:26 | Tereza. |  Mozek schizofrenika.
Když bych měla udělat shrnutí roku 2012, tak ani nevím pořádně.. Poslední roky a měsíce se mi slejvají do jednoho okamžiku a můj mozek začíná být silně vypatláván. Vzpomínám si na pár vzpomínek / zážitků a ani nevím, kdy to přesně bylo..
Pár plusů se v tomhle roce stalo, které si opravdu pamatuju.
Mohla bych začít tím, že jsem se dostala na SŠ, na kterou jsou chtěla. A byla druhá. V tu chvíli jsem nevěděla, z čeho mám větší radost. Zbytečnost..
Vztah s Petrou, ano, tohle bych moha zařadit do plusů, ale i do těch horších chvil.. No, nabila jsem si rypák a aspoň teď vím, že příště si nezačnu s nikým, jako je ona. I když, lidé hledají osoby, které se podobají těm před nimi..
Několik peckových akcí s lidma, kteří v té době byli přátelé. Nejbližší okruh, který jsem měla ráda. Jenže i to jednou končí, názory se mění a lidé jdou dál. Dali mi plno věcí a zkušeností, které se v životě hodí. Nikdy nezapomenu na to, jak se po areálu lítalo s několika metry toaleťáku a hrálo se na baletky, nikdy nezapomenu na toho chlápka na stole, co spal v tureckém sedě a my ho zkoušeli probudit a strašně se mu tlemili. Malá chatka pro čtyři lidi a nás tam bylo kolem osmi.. Každý týden hospoda u lidí, kteří nás už brali jako starý přátelé a uvědomovali si, že ani jeden z nás těch osmnáct let nemá. Mohli jsme se zubit na ty, co to přišli zkoušet stejně jako my. Koncert Pauliho, nadupanej klub k prasknutí, hlava na hlavě a totální tlačenice. Vybití veškeré energie a pocity štěstí, protože slyšíš tracky živě..
Skvělé výlety do jiného světa, kde veškerá lejna šla stranou. Bohužel přišly i ty špatné výlety, ale aspoň vím, co to všechno dokáže..
Potkala jsem plno nových lidí, kteří se v mém životě ukazují i nadále. Noví spolužáci, intr lidi, Praha lidi..Praha. Libových několik dní, mezi lidma, kteří mě mezi sebe vzali skvěle. Změna okolí a akce u rybníka. Hodně, hodně, hodně moc Morgena s Colou a táborák. Prázdniny byly skvělý, žádné starosti a neřešení toho, že to jednou končí..
Konec devítky byl vlastně taky fajn..Celá devítka. Začali jsme držet při sobě a celé to ukončili rozlučkou, kde se hnedka ze začátku objevila otrava alkoholem. Když neumí někdo pít..
Jenže to rozloučení se nepodařilo a my se scházíme dál..
Zlepšení vztahu s matkou. Od té doby, co žiju / dá se to tak říct, naši mě už ani nepočítají při placení nájmu /, tak můj vztah se o dost zlepšil. Dokážu s ní mluvit o více věcech a o dost líp, než kdy dřív. Ale nějakej vztah se lepší a nějakej se bohužel i horší. Se Svatoslavem to poslední tři dny jde doprdele. Nevím v čem je chyba a nebo v kom. Ale dost mě to sere.
Nechci zpátky tu dobu, kdy jsme se nějakejch osm měsíců nebavili.. Ta doba byla hrozná a já ji opakovat nechci.
Rok 2012 byl i s hádkami, ale víceméně i bez průseru. Moje osobnost se klidní a už i ví, jak ty průsery aspoň maskovat. Jsem zas o rok starší, nevím jestli i o něco méně naivní, ale vím, že jsem si ten rok mohla užít ještě o dost víc, kdybych si nedělala plnou hlavu starostí, které jsem mohla vynechat, protože se vyřeší a vyšumí sami.
Nebudu si tu vzpomínat na veškeré srance, to nemá cenu.. Jednou jsem nad nima zabila hodně času, dělat to znovu nehodlám.
A tak sama sobě i vám přeju, ať žije to ve velkém i v roce 2013 z kterého já mám strach.
Tak hepy njů jýr. Nebuďte nasraný, tvořte, nezabejvejte se blbostma, opíjejte se, sportujte, souložte, lovte a mějte hlavu vzhůru i přes všechny ty trakaře lejn. :)
 


Komentáře

1 Já | 5. ledna 2013 v 21:53 | Reagovat

To to semnou bylo až tak hrozné, jo? :) To mě mrzí, omlouvám se.

2 Tereza. Tereza. | Web | 7. ledna 2013 v 20:14 | Reagovat

[1]: Rzohodně nebudu tyhle věci řešit v komentářích a chtělo by to aspoň špetku slušnosti se podepsat..
A pak, že mi blog nečteš. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama