Dopis II.

16. listopadu 2012 v 18:42 | Tereza. |  Koš
Ahoj Kačenko,
ze začátku ti chci říct, že se ti směju. Pobavilo mě, že ty máš kocovinu, TY a né JÁ. Promiň. ( velkej smalík s vytlemeným xichtem, znáš to, něco jako jsou na FB ) Přemýšlím nad tím, která z nás se dala na horší cestu alkoholu, jestli ty a nebo já. A tebe ani neomlouvá, že k Dánům alkohol patří. K nám vlastně celkem taky, k nám patří pivo. A že ho máme zatraceně dobré.
A budeme ignorovat fakt, že toho vypiješ více jak já. Chci tě někdy vidět opilou, opilá křesťanská Kačenka.

Věř mi, že si vzpomínám na každý den, kterým jsme spolu prošly. Vzpomínám si na všechny chvíle, kdy jsme chodily sedat k těm schodům, pamatuju si, kdy jsi se mi snažila vysvětlit matiku a nebo kdy jsem tě našla v pokoji.. Na to si vzpomínám často. Celkové vzpomínání na tebe a vše kolem by se vyrovnalo k jediné myšlence, že nejsem dostačující přítelem pro tebe.

Já ti budu věřit vždycky a ve všem. Rozhodla jsi se podle sebe, je to tvůj život a ty jsi se vydala cestou, kterou jsi chtěla a potřebovala. I kdyby jsi utekla, tak to není zbabělství, ty jsi utekla za hranice, kde to může a je několikrát horší, začala jsi někde znovu. Začala jsi novej život a šla jsi přímo k nové zkušenosti. Prosímtě, kolik lidí ve tvém věku by na to mělo odvahu? Kolik lidí, kteří jsou i starší by odešli z domova, od rodného jazyka a určité menší jistoty? Buď tam šťastná, na ostatní kašli.

Nemysli na to, co by bylo, kdybychom se neznaly. Obě víme, že by jsi to všechno zvládla i beze mě. Zvládáš to beze mě i tak. Jsi totiž silná, já jsem jen druhá osoba, která ti dělá doprovod. Možná ty věříš, že nás dal dohromady osud, pro mě to byla náhoda, která trvá doteď. A jsem za ni ráda.

Nebudu ti víc psát, jak si tě vážím a podobné dojáky, nemůžu dovolit, aby sis hrála na Edwarda.

Mám za sebou další týden, který nebyl jednoduchý ani těžký. Přizpůsobila jsem se novému životu a ubírám se směr stereotyp, který mi semtam něco přeruší. Mohou mě mít za šprta a závidět mi to, ale i tohle upadá, protože i můj prospěch padá.. Ale nepropadám, takže huré héj.
Teď budeme mít třídní schůzku, tak uvidíme, co se na mě všchno prozradí o čem jsem ani netušila. Moje vychovatelka na intru odjíždí na měsíc do kšá, takže volno, volno, volno a aaa..znovu volno. Já ti říkám, že to bude zajímavej měsíc už jenom, protože by měl dorazit kamarád ze Skalice.

Prošlapuju se steelky dáál..

Četla jsi Zbabělce? Nudná a přitom zábavná knížka, teď mě posledně rozesmálo.. " .. už chápu, proč naše poslední pokojská skočila pod vlak. " Malé pokoje se prostě nevyplácí. Snad máš velkej pokoj v nové rodině. Ani jsi mi ho nepopsala, jenom lehce rodinu.

O pátku jsem ti vyprávěla? Ten nedopadl pro mě dobře. Nedotýkej se trávy, fakt ne. Ty to nedělej. To raději dál přechlastávej Dány, to ti jde dobře..

Chci, moc chci zůstávat doma a nikam neodjíždět, tvrdnout doma a pak si jenom chodit plnit sny..

Líbám tě, Ter.
 


Anketa

Je váš život podle toho, co jste si v posledních měsících vysnili?

Ano. 25.3% (20)
Ne. 45.6% (36)
Seru na život a na sny. 29.1% (23)

Komentáře

1 persuasion persuasion | 16. listopadu 2012 v 20:56 | Reagovat

seriously girl, měla bys mě přestat nutit bulet. dva roky jsem tě neviděla a stýská se mi po tobě víc než po lidech co jsem vídala každodenně.. odepíšu někdy o víkendu, měj se nadpozemsky <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama