Přestanem přešlapovat už na místě vzpomínek,

26. září 2012 v 20:24 | Tereza. |  Příběhy z internátního světa.
Hezkýýýý..
Dnešek byl volnej den. Hezky volnej den. Praxe mě bavila, jela jsem si to svoje, zabrala se do práce a měla jsem radost z toho, jak se mi konečná práce povedla. Byla nám jedna matka spolužačky ukázat a poradit jakou značku si vybrat a tak prostě.. No joo, ale co má každý člověk, co je pod nějakou firmou za úkol? Propagovat svoji firmu! Takže tolikrát slovo Nikon jsem neslyšela ani za celej týden ve škole. Ne, nepatřím mezi lidi, co mají za potřebí se hádat, jestli je lepší Nikon a nebo Canon, ano, chápu že potřebují zákazníky, ale tohle nebylo ani pak už moc vyprávění o foťákách, ale vnucování Nikonu, vnucování jejich obchodu a její rady. A to mě nebaví. A beztak Nikon smrdí a Canon je lepší! Pro mě..Ha! A tak se mi to prostě nelíbilo noo..
Ale ten objektiv, kdy vidíte i do nosní dírky člověku, co sedí na druhý straně třídy.. jop, mít 70 hadrů a více - musí být pecka, pak si takhle vybavit foťáček. Ale pak je tu i ta otázka, jestli to není zbytečný..hehe.
Šla jsem se podívat s Denčou a Kachnou do jednoho centra, kousek od intru. Chtěly si tam zajít, protože tam byla akce, něco jako Hip Hop, takové to tančení a tak. Tak furt lepší jak být na intru, něco jiného a vlastně to bylo i příjemné. V tom centru jsem už jednou byla a těm slečnám, co to patří.. jsou milé. A to prostředí je taky příjemný, dokud tam ale nenajede banda děcek a to jejich pištění, ultra chytré kecy.. Ten kluk tančil dobře, to se nechat musí. A holky se k němu po chvíli přidaly a s nima další banda lidí. Bavilo mě na ně koukat a vidět, že je to fakt baví a ten týpek měl radost z toho, že může učit další lidi. Byl to takovej kašpar..
Ale co jsem chtěla zmínit.. Prago Union. Seděl tam týpek, co vypadal jak Kato. Doslova. velká podoba. Celkově poslední dobou potkávám lidi, co jsou si s někým podobní..
A zítra je čtvrtek, jo a jo a jo!
Nepodpálila jsem budovu, grilování u intru.. a procházka po kousku HK o samotě.
..znáš se, moc to řešíš.a tuhle mám stejně nejraději.

Jo a taky se mi na dnešek zdála noční můra, po dlouhý době. Probudila jsem se šokem a spocená. Nejdřív mě ochmatávali rusáci, cítila jsem to uplně živě a pak mě probudil pocit, že mám na polštáři příšerně velkého pavouka s obříma nohama. Uplně jsem vyletěla, hledala ho po polštáři..
 


Komentáře

1 May May | Web | 27. září 2012 v 7:48 | Reagovat

Himl hergot! Překoukl jsem se, a místo "internátního světa" jsem četl "inzerátního světa" a už jsem se těšil jak si počtu o tom, kolik úchylů tě obtěžuje přes internet. :-D Tak snad příště.

2 Tereza. Tereza. | 27. září 2012 v 15:46 | Reagovat

[1]: I o tom klidně mohu psát, není jich málo. :D A pár jich jsou i docela perličky. Tak příště. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama