Když se daří, tak se daří.

24. září 2012 v 21:25 | Tereza. |  Příběhy z internátního světa.
Dnešek byl dobrej den, možná víc jak dobrej, ale všechno se nemá přehánět, protože se to pak večer opět zesere. Aspoň trochu, ale to tu nechci řešit, posnažím se dneska napsat optimistický článek! Aby se neřeklo..

Ono, když se vám daří ve škole, baví vás to a vy absolutně nechápete, co se to s váma jako děje, tak je to moc i na vás. Pak se jdete projít do lesa, stavíte tam obrázky z přírodních materiálů, cítíte ten vzduch..a vracíte se do té doby, kdy jste tohle jako malí dělali věčně. Mně se to líbilo, líbilo se mi i najít strom, splnit úkol..Běžně by mě to asi nebavilo, ale .. bylo to něco, co nedělám denně, už přes půl roku jsem nebyla takhle v lese, tak mi to přišlo příjemný. A furt lepší, jak vysedávat před fůčkem a kouřit na lavičce cigára, když ani pak ten nikotin nepotřebujete a utápět se nudou. Neříkám, že to vyloženě muselo všechny bavit, nebo být z toho nadšení..ale celou dobu poslouchat, jaká to je nuda a je to trapný? Stačí to říct dvakrát a né dvakrát do pěti minut.

A je stejně zvláštní, jak potkáte denně xichtů. Od veselých po smutný, otrávený životem,.. a oni vás mohou znát, virtuálně. Kolik z vás si uvědomuje, že lehce se dostane někdo k vašemu blogu a ten někdo je z vašeho okolí?
To samé s mojí ex, četla jsem její blog, četla jsem blog, co četla i ona..
Pak jsme na to jednou náhodně přišly a prostě.. Prostě to je zajímavý. A člověk by si měl uvědomit, kolik věcí na sebe práskne na tom netu, že každý krok, je někde v paměti zapamatovaný a dá se zpětně najít.

 


Komentáře

1 Násilník Násilník | E-mail | Web | 25. září 2012 v 8:56 | Reagovat

tenhle song je příšernej, I Miss You stajl :-D
o sobě někdy dej vědět až mě zase uvidíš, já se tu možná občas budu dost nudit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama