Češi jako banda tupců

23. srpna 2012 v 22:47 | Tereza. |  Mozek schizofrenika.
Došlo vám někdy, jsou Češi strašná banda tupců, stádo ovcí táhnoucí davem, zabedněné krysy a totální idioti? Někdy se fakt stydím, že jsem Čech. Ale aspoň si kolikrát můžu připadat, že jsem inteligentní, protože to, co předvádí několik Čechů je k pláči a nebo k smíchu.
Třeba takovej Prague Pride. Sešlo se nás tam kolem deseti tisíc, několik fotografů ( i já ), několik homosexuálních párů a jedinců, dokonce i heteráci a matky, které se dokázaly smířit s tím, že jejich dítě je gay či lesba. Při začátku Prague Pride se sešli i jedinci, kteří byli proti.. Ha, bylo jich kolem dvaceti. Přes 80% Čechů se dokázalo smířit s tím, že jsou mezi náma i tací, kteří nechtějí mít za partnera opačné pohlaví, ale líbí se jim stejné. A několik dalších procent z těch nějakých osmdesáti - se zachovají aspoň jako lidé s nadhledem a je jim to jedno, žijí si dál svůj život a nemají potřebu urážet ostatní. Nemám vůbec problém s tím, když někdo rozumně a klidně vysvětlí svůj odpor k homosexuálním lidem, každej nemá rád to stejné, co ten druhý. Ale furt tam je to " rozumně a klidně ", když někdo začne psát komentáře a vyřvávat věty typu " kokoti zasraní, buzeranti nemytí ! " a další poznámky/urážky, které možná říkaly, že nemají rádi homosexuály - ale i silně ukazovaly i na to, že jsou banda tupců. Co je tak úžasného na tom, vyprodukovat ze sebe, že jsou to kokoti, čůráci, kreténi apd. a přitom se obhájit a dát důvod. Podle mě se tak nevyjadřují lidé, kterým bylo kolikrát přes třicet, ale děti ze základní školy, co mají kolem sebe dost mentálně zaostalou bandu dalších děcek. A není to jenom ohledně homosexuálů, ale má to plno jiných situací, třeba jiný styl hudby, oblečení, názoru,.. I můj komentář kolikrát obsahuje sprosté slovo, ale do háje, já se dokážu obhájit a pořádně to vysvětlit.
A končí prázdniny, dny a večery prokalené, prosmáté, proužité a tak rychle užité..Až dneska mi došlo, že už do té lavice nezasednu, nebudu si na ni kreslit a už nikdy nepošlu matikářku do prdele. Nebudu sedět v ředitelně a už vůbec nebudu koukat na to, jak třídní olizuje křídu. Lidi kolem mé lavice, vyprávění vtipů a moje " Mír s váma ", když vcházím do třídy. Létající svačina nad hlavou, řešení politiky, chlastání ve třídě. Vím, že to už nikdy nebude, ale bude něco nového, většího a i nejspíš lepšího. Štve mě, že jsou prázdniny u konce, nestihla jsem toho do háje tolik! A proto to chci dohnat, nebudu sedět na prdeli a nadávat na to, že jsem to nestihla. Včerejšek jsem celej prospala, protože jsme z uterý na středu oslavovali šestnáctiny a slučku, trochu mě to položilo a dneska jsem se probudila o půl druhé odpoledne. Nejspíš si dělám zásoby na dobu, kdy budu vstávat kolem šesté ráno a dojíždět MHD. V neděli odjíždím do uterý na adapťák s intrem..tak uvidíme.
 


Komentáře

1 May May | Web | 5. září 2012 v 19:42 | Reagovat

Jo, Češi jsou tupci, teda, většina z nich. Hlavně jsou to chladný nepřívětivý monstra. Díkybohu za vyjímky.
Sedět v ředitelně? Ách. Chybí mi ty léta, nebo spíš odpoledne, strávený u ředitele za to že hodíš po učiteli namočenou houbu a hned na to rohlík..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama