The end?

30. června 2012 v 10:50 | Tereza. |  Mozek schizofrenika.
Po delší době píšu článek, touhle dobou bych dávno ještě tvrdě spala, ale já už jedu nějakejch 28hodin bez spánku a jsem plná energie. Teda aspoň to tak cítím, ale prej to tak nevypadá. Ano, i já měla včera poslední zvonění, neboli šerpování,..Byla jsem tam už i na Áčko, které mě opravdu dojalo,když holky zpívaly refrén u jedný písničky od Pink, holky mají dokonalý hlas a mě to prostě nějak dojalo. A bylo mi zasraný teplo.
Pak teda šerpování naší třídy bylo takové...chm, nikdo nedojatý ( proč taky ? ), zpěv příšerně falešný, začali nám do toho tleskat, což jsem pak říkala, jestli je to kvůli rytmu a nebo protože to chtějí přehlučit, komický hlas paní učitelky, moje blbá chůze a velký výstřih..
Jo a taky nesmím zapomenout mé unikátní opálení.
Zastavení rodičů na hlavní silnici, protože chci sundat podpatky a vzít si tenisky.
Brutální kručení v žaludku, pořádná žranice.
V té restauraci se jeden spolužák tak brutálně zhulil a nebo mu to tak moc nesedlo, že byl zelenej jak ta stěna za ním, tak si pro něj rovnou přijela matka a na rozlučce se už neukázal.
Zvracel.
Na rozlučku jsme dorazili s plným autem chlastu a jídla, vystrnadili učitelky a akce začala naplno..
První dva odpadlíci, první tři vyhození lidé, protože s náma nemají nic společného, pak další odpadlík, který v totálním hysterickém pláči nám říkal, že už se takhle nikdy neuvidíme a ve dvanáct všichni zemřeme, protože příjde konec světa, který příjde postupně podle časových pásem na Zemi. Taky jsme dokázali jednomu vsugerovat, že ta sodovka, co pije - je vodka. On to fakt sežral a my si s ním dávali panáky sodovky. To najdete opravdu jen u nás.
A pak, kdyby nám nepřálo štěstí jsme mohli přijít o dva spolužáky, kteří sedli za volant s ožralým klukem, kterýmu bylo jedno, že třeba chcípne, že je na sračky a jede si to 120 km z klikatého kopce. Dobře, byla by to jejich totální chyba, že tam vlezli a spali u něj a nebo se jím nechali zabít, ale lhát mi do očí nemuseli. A celkově na pohřeb není nejlepší doba. Ta snad není nikdy.
Taky jsem si dobře pobulela a zadepkařila kvůli Adamovi, nakonec jsem mu to řekla, že ho nedokážu jentak vypustit z hlavy a takové ty sračky, a on ? " Promiň, ale miluju Adélu.. " a pak se tam plazí po sobě s mojí kamarádkou/spolužačkou? Která se mě pak i ptá na to, jestli jsem na ni naštvaná, tak WTF? Ale aspoň jsem dostala pořádnou facku, mohla se smát ( dobře a žárlivě koukat, ale jsou tu prázdniny, to mu od něj pomůže ) ..
Nakonec jsme vůbec nespali, pozorovali svítání a měli absolutní nouzi o retka a chlast.
Jo a taky nám tam hrála skvělá hudba. Landa.
Zpěv, drogy, chlast, sex, koupání, slzy, smích a retka.
Furt mi to nedochází, nic.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama